ГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" спільно з іншими громадськими об'єднаннями, які займаються реабілітацією ветеранів АТО, створила кілька реабілітаційних програм, розрахованих на неповносправних та ветеранів АТО. Програми є одноденними, дводенними та багатоденними, залежно від можливостей ГО та потреб тих, для кого проводяться реабілітаційні заходи. Зазвичай, усі програми є соціально-направленими (безкоштовними) і проходять у будьні дні, коли вільне спорядження та персонал Центру Рафтингу.

Реабілітація ветеранів АТО 0коментарів

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 2)

ветеран АТОГО “Всеукраїнська Федерація Рафтингу” проводить реабілітаційні програми для ветеранів АТО з інвалідністю 1ї групи в стаціонарних рафтинг-таборах “Центру Рафтингу”. Спорт чудово соціалізує та неймовірно надихає. Екстримальний спорт, рафтинг, дозволяє ветеранам отримати незабутні враження, які, зазвичай, не під силу звичайним цивільним без будь-якої інвалідності.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Програми соціальної реабілітації 0коментарів

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 2)

реабілітація водою1 грудня 2016 року в Українському Домі пройшов форум реабілітологів України. На цьому заході учасники акцентували увагу на соціальній реабілітації та підтримці людей, які потрапили у важку життєву ситуацію.

ЧИТАТИ ДАЛІ