Привітання Діда Мороза через вікно 0коментарів

0.511.522.533.544.553.88 (Голосів: 4)

дід мороз через вікноВаша дитина не вірить в існування Діда Мороза? Чи Спайдермена? Тоді ми йдемо до вас! Досвідчений альпініст у костюмі Діда Мороза спуститься з даху та через вікно попаде до вашої дитини. Банальне новорічне привітання перетвориться на незабутню казку, а подарунок буде наділений щастям та захопленням.

 

Для організації привітання Діда Мороза через вікно потрібно небагато:
– підготувати “вхідне” вікно, тобто забрати вазонки з підвіконня та інші речі/меблі, які можуть ускланити доступ до вікна
– отримати доступ до даху будинку, оскільки дуже часто мешканці 9го поверху його зачиняють на колодку. Для того, аби Дід Мороз через вікно привітав без зайвих пригод, ключ від даху варто взяти за 2 дні до запланового привітання
– придбати безпосередній подарунок для дитини, розмір та вагу подарунка варто узгодити заздалегідь з Дідом Морозом
– підготувати дитину до вручення: вивчити новорічний віршик, намалювати малюнок з Дідом Морозом, зробити для Діда Мороза якийсь сувенірчик з паперу, пластиліну, тощо.

 

Організація привітання складається з кількох етапів: підготовки (виявлення технічної можливості та безпечного маршруту спуску), безпосереднього спуску, привітання та виходу. Вихід, зазвичай, проходить так само – через вікно, адже поруч ще є багато діток, яких потрібно привітати)

 

 

 

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

Каньйонінг в Карпатах 0коментарів

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 3)

Якщо душа жадає екстріму, а п’ята точка вже все пробувала, тоді каньйонінг на карпатських водоспадах – саме то!

каньйонінг на манявському водоспадіНайвищий карпатський водоспад, Манявський, має висоту 18 метрів. Але поруч над ним нависає каньйон, ще 23 метри заввишки. Тож, маючи достатньо шнурка та сухі памперси, можна з легкістю подолати більше 40 метрів на спеціальному спусковому пристрої. Русло річки Манявка (яка, власне, і створює водоспад)  неглибоке, але має численні безіменні менші водоспадики, які можна подолати вже без використання спеціального спорядження.

Довжина маршруту – 8 км, долається за 4-5 годин. При бажанні, подолати перешкоду можна делька разів. Додатково група може спуститися по тридцятиметровому каньйоні вже безпосередньо після закінчення каньйонінг маршруту. На маршруті присутній супровід машиною, інструктор завжди має з водієм радіозв’язок. Також під час проходження каньйонінгу програмою передбачений обід.

Графік каньйонінгу на Манявському водоспаді:
– 9.00 збір групи у Львові, р-н Санта-Барбара, виїзд у Івано-Франківськ
-11.30 прибуття в Маняву, інструктаж та переодягання
-12.00 вихід на старт маршруту
-12.30 старт каньйонінгу
-14.30 обід
-15.30 продовження каньйонінгу
-17.30 фініш, факультативний спуск з 30ти метрової скелі
-18.30 виїзд до Львова
-21.00 прибуття до Львова, р-н Санта-Барбара

Список необхідних для каньйонінгу речей:
– рушник (невеликий)
– 2 пари шкарпеток
– кросівки/кеди, яке не шкода намочити (у шльопанцях ,сандалях, тапочках і балетках – строго заборонено)
– 2 пари трусів (під гідрокостюмом будуть мокрі!)
– 2 футболки (так само, як труси, тільки від води))
– контактні лінзи, якщо проблеми з зором (окуляри брати заборонено! Від сонця теж)
– термос з чаєм + канапки до/після заходу
– індивідуальна аптечка для алергиків/осматиків/діабетиків

Умови бронювання та вартість задоволення:
– 30% передоплата
– 250 грн/ос з трансфером, обідом, орендою гідрокостюму та альпіністського спорядження
– 20 грн/ос страхування

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мобільні шнурові парки 0коментарів

0.511.522.533.544.553.63 (Голосів: 4)

Шнурові парки користуються неабиякою популярністю на корпоративних заходах. Шнурові етапи чудово доповнять сплав по річці, похід у печеру або майстер-клас зі скедедазання. Складність та кількість етапів обмежується фантазією замовника.

 

Подолання перешкод у мобільному шнуровому парку – це новий популярний вид активного відпочинку, який поєднує альпінізм, спелеологію та скелелазання. Найчастіше мобільні шнурові парки замовляють корпоративні клієнти, оскільки вартість найпростішого монтажу складає 1000 грн.

Шнуровий парк на корпоративі урізноманітнить конкурси стане цікавим етапом будь-якого квесту. Також мобільний шнуровий парк ідеально впишеться в програму будь-якого дитячого табору, як літнього, так і зимового.
Для організації парку необхідно визначитися замовнику стосовно складності парку, а наш спеціаліст мусить обстежити місце, після чого надасть свої практичні поради щодо окремих етапів.

Зазвичай, для корпоративних замовників шнуровий парк складається з наступних перешкод:

навісна шнурова переправанавісна переправа. Горизонтально або під невеликим кутом натягнутий шнурок. Учасник пристібається карабіном з нижньої системи до блоку та руками підтягує шнурок до себе, таким чином долаючи відстань.

переправапаралелі. Дві паралельно у вертикальній площині натягнуті навісні переправи. Як правило, висота між паралелями дорівнює середньостатистичному зросту людини, тобто 1,6-1,7 метра. По нижньому шнурку учасник рухається переставним кроком, за верхній шнурок тримається руками. Якщо паралелі не дуже сильно натягувати, можна проаналізувати внутрішній психологічний стан учасника. Шнурки сильно розхитуються та втікають від емоційно напруженої людини. Потрібно враховувати, що цей результат є «тут і зараз», а не постійним станом у житті.

метелик етап шнурового паркуметелик. Це паралелі, стягнуті посередині карабіном. Для подолання цієї перешкоди учаснику необхідно продемонструвати набуті при подоланні попередніх перешкод навики та креативне мислення. Дуже важко знайти два однакові варіанти проходження цієї перешкоди, тож це своєрідне випробування на креатив.

 

косопохила переправа (тролей/зіп лайн). Найефектніша та найпопулярніша перешкода серед туристів. Один шнурок натягується над перешкодою (річка, озеро, провалля) під кутом. До шнурка кріпиться тандемний підшипниковий ролік, який через карабін та/або через вус до нижньої системи учасника. За рахунок нахилу переправи та під дією сили тяжіння турист з’їжджає на роліку та долає перешкоду. Тролей є і найнебезпечнішим етапом, тож для безпечного проходження один іннструктор контролює та допомагає учасникам на старті, а другий – на фініші.

В нашому арсеналі є ще безліч інших етапів та перешкод: слеклайн, ліани, сходинки і т.д., тож єдине обмеження для нас – фантазія замовника!

ЧИТАТИ ДАЛІ