Привітання Діда Мороза через вікно 0коментарів

0.511.522.533.544.553.88 (Голосів: 4)

дід мороз через вікноВаша дитина не вірить в існування Діда Мороза? Чи Спайдермена? Тоді ми йдемо до вас! Досвідчений альпініст у костюмі Діда Мороза спуститься з даху та через вікно попаде до вашої дитини. Банальне новорічне привітання перетвориться на незабутню казку, а подарунок буде наділений щастям та захопленням.

 

Для організації привітання Діда Мороза через вікно потрібно небагато:
– підготувати “вхідне” вікно, тобто забрати вазонки з підвіконня та інші речі/меблі, які можуть ускланити доступ до вікна
– отримати доступ до даху будинку, оскільки дуже часто мешканці 9го поверху його зачиняють на колодку. Для того, аби Дід Мороз через вікно привітав без зайвих пригод, ключ від даху варто взяти за 2 дні до запланового привітання
– придбати безпосередній подарунок для дитини, розмір та вагу подарунка варто узгодити заздалегідь з Дідом Морозом
– підготувати дитину до вручення: вивчити новорічний віршик, намалювати малюнок з Дідом Морозом, зробити для Діда Мороза якийсь сувенірчик з паперу, пластиліну, тощо.

 

Організація привітання складається з кількох етапів: підготовки (виявлення технічної можливості та безпечного маршруту спуску), безпосереднього спуску, привітання та виходу. Вихід, зазвичай, проходить так само – через вікно, адже поруч ще є багато діток, яких потрібно привітати)

 

 

 

 

ЧИТАТИ ДАЛІ