Програми соціальної реабілітації

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 2)

1 грудня 2016 року в Українському Домі пройшов форум реабілітологів України. На цьому заході учасники акцентували увагу на соціальній реабілітації та підтримці людей, які потрапили у важку життєву ситуацію.Так, на перший погляд успішні, молоді люди, під тиском нещасливого кохання, важкої фінансової ситуації, алкозалежності або сімейного насилля можуть "закритися" в собі, що може призвести до фатальних наслідків. Спільним напрацюванням форуму стала програма соціальної реабілітації шляхом залучення людей з групи ризику до різноманітних спортивних заходів. 

 

інструктори Центру ратфингуГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" на базі та спільно з "Центром рафтингу" готові надати свої напрацювання для реабілітації молодих людей, які вважають, що світ їх не сприймає. Також запрошуємо і впевнених у собі молодих людей, які своїм прикладом готові надихати колектив. 

 

Що ми пропонуємо:

- навчання рафтинг-гідів з можливістю подальшої сертифікації Міжнародною Федерацією Рафтингу. Навчання проходять у селі Мигія Певомайського району Миколаївської оласті на ріці Південний Буг. Тривалість - від 5 до 7 днів. 

 

- сезонна робота на весняно-літній період рафтинг-гідом на річках Пд Буг, Чорний Черемош, Опір, Стрий, Дністер, Случ. Під час роботи молоді люди отримають чудовий досвід спілкування між собою та замовниками, будуть проводити програми фізичної реабілітації для ветеранів АТО, облаштовуватимуть базовий табір. Робота оплачувана ринковою грошовою винагородою.

 

- спортивні змагання та участь в спортивних фестивалях. ГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" є членом Міжнародної Федерації Рафтингу та проводить спортивні змагання по міжнародним правилам. Ми запрошуємо молодь до участі в тренуваннях, до формування своїх команд та виступу на змаганнях. Спорт - це найкращий мотиватор у житті, який формує конкретні цілі та мотивує самовдосконалюватися. 

 

- робота інструктором на копроративах "Центру рафтингу". Це можливість побачити мальовничі куточки Дністровського каньйону, з усіма прихованими водоспадами та печерами. Це можливість побачити Карпати та спуститися по самому Манявському водоспаду з туристами. Це організація квестів, мотузкових переправ і перешкод, проведення мотузкових курсів, скелелазних майстер-класів та багато іншого.

 

- реалізація своїх цікавих проектів. Ми завжди готові підтримати цікаві та нестандартні проекти молоді. Чи то мандрівний дитячий табір, чи будівництво будиночка на дереві - усі цікаві проекти простіше реалізувати гуртом. 

 

- зимові активності. Збудувати будиночок можна по-різному. Ми пропонуємо це зробити зі снігу, на висоті 1800 метрів і організувати "іглу-фест". Також "Центр рафтингу" має безліч програм зимових корпоративів: перегони на собачих упряжках, квести, джипінг, мотузковий курс.

 

Для того, аби до нас записатися, скиньте, будь ласка, свою історію на мило yura(at)rafting.ua. Конфіденційність гарантується.