Мобільні шнурові парки
Шнурові парки користуються неабиякою популярністю на корпоративних заходах. Шнурові етапи чудово доповнять сплав по річці, похід у печеру або майстер-клас зі скелелазання. Складність та кількість етапів обмежується фантазією замовника.
Подолання перешкод у мобільному шнуровому парку - це новий популярний вид активного відпочинку, який поєднує альпінізм, спелеологію та скелелазання. Найчастіше мобільні шнурові парки замовляють корпоративні клієнти, оскільки вартість найпростішого монтажу складає 1000 грн.
Шнуровий парк на корпоративі урізноманітнить конкурси стане цікавим етапом будь-якого квесту. Також мобільний шнуровий парк ідеально впишеться в програму будь-якого дитячого табору, як літнього, так і зимового. Для організації парку необхідно визначитися замовнику стосовно складності парку, а наш спеціаліст мусить обстежити місце, після чого надасть свої практичні поради щодо окремих етапів.
Зазвичай, для корпоративних замовників шнуровий парк складається з наступних перешкод:
- навісна переправа. Горизонтально або під невеликим кутом натягнутий шнурок. Учасник пристібається карабіном з нижньої системи до блоку та руками підтягує шнурок до себе, таким чином долаючи відстань.
- паралелі. Дві паралельно у вертикальній площині натягнуті навісні переправи. Як правило, висота між паралелями дорівнює середньостатистичному зросту людини, тобто 1,6-1,7 метра. По нижньому шнурку учасник рухається переставним кроком, за верхній шнурок тримається руками. Якщо паралелі не дуже сильно натягувати, можна проаналізувати внутрішній психологічний стан учасника. Шнурки сильно розхитуються та втікають від емоційно напруженої людини. Потрібно враховувати, що цей результат є «тут і зараз», а не постійним станом у житті.
- метелик. Це паралелі, стягнуті посередині карабіном. Для подолання цієї перешкоди учаснику необхідно продемонструвати набуті при подоланні попередніх перешкод навики та креативне мислення. Дуже важко знайти два однакові варіанти проходження цієї перешкоди, тож це своєрідне випробування на креатив.
- косопохила переправа (тролей/зіп лайн). Найефектніша та найпопулярніша перешкода серед туристів. Один шнурок натягується над перешкодою (річка, озеро, провалля) під кутом. До шнурка кріпиться тандемний підшипниковий ролік, який через карабін та/або через вус до нижньої системи учасника. За рахунок нахилу переправи та під дією сили тяжіння турист з’їжджає на роліку та долає перешкоду. Тролей є і найнебезпечнішим етапом, тож для безпечного проходження один іннструктор контролює та допомагає учасникам на старті, а другий - на фініші.
В нашому арсеналі є ще безліч інших етапів та перешкод: слеклайн, ліани, сходинки і т.д., тож єдине обмеження для нас - фантазія замовника!