Тиса, Хуст-Виноградів, 800 грн

0.511.522.533.544.554.13 (Голосів: 19)

Рафтинг по Тисі в Закарпатті - це поєднання активного відпочинку на воді з поєднанням трьох культур: україською, угорською та румунською. Навіть обід на цьому маршруті не куліш, а бограч чи банош!

Рафтинг по Тисі можна провести на таких плавзасобах: надувні байдарки, катамарани та рафти. Найбільш екстримальним є сплав на байдарках, оскільки навіть невеликий вал(хвиля) чи шиверка може призвести до оверкіля. На катамарані ж цей маршрут є найбезпечнішим, на ньому ми регулярно сплавляємо дитячі табори.

Сплав починається в Хусті, триває 2 години до обіду (банош чи бограч) та 2 години по обіді до Теково. Загальна довжина маршруту - 25 км, по складності відноситься до 1 категорії.

За рахунок того, що на цьому відрізку Тиса є рівнинною, достатній для сплаву рівень води тримається все літо! Якщо ж Ви шукаєте більшого адреналіну - ми рекомендуємо зупинитися на рафтингу по Ріці або ратингу у верхів'ї Тиси.

Тривалість заходу: 8:00-17:00

Довжина маршруту: до 25 км

Умови участі: діти від 5 років, наявність одягу для перевдягання

Вартість участі: від 800 грн/ос: супровід, страхування, робота гідів, гарячий обід, обідній табір, групова аптечка

Меню: мисливські сосиски, хліб, кетчуп або козацький куліш, чай

Додаткові послуги: трансфер, ватра, квест на маршруті сходження, шашлик, глінтвейн, грибна юшка, жива музика, феєрверк, тощо.