Спелеомандрівка в Млинки

0.511.522.533.544.554.63 (Голосів: 4)

 

печера млинкиПечера Млинки, що на Чортківщині, - одна з туристичних Мекк Тернопільської області. Печера Млинки є найбільш доступною та найбільш відвідуваною в Україні. Місцевий мольфар Борис завжди привітно та цікаво проведе групу найвужчими лазами печери.

Зазвичай, оглядова екскурсія займає 3 години, але при бажанні можна оглянути і дальні райони. До цього часу ще сміливо можна додати 1 годину на перевдягання та добрідання до входу в печеру. Спеломандрівки не варто боятися навіть людям з клаустрофобією - ліхтарики чудово освічують гіпсові кристали, а партнер з групи зпвжди подасть руку, аби витягти з розщелини. 

обід після млинківПісля відвідування печери Млинки, мольфар гостинно запрошує до своєї садиби, де можна смачно підкріпитися. Зазвичай, ми практикуємо обід з грибної юшки та смаженими в спирті мисливськими сосисками. 

Для корпоративних замовників ми маємо особливу пропозицію - квест у печері. Для цього ми попередньо розставимо в печері сховки, які потрібно буде розшукати командам. Чудовий тімбілдінг та неповторні емоції гарантовано)