Хто ми

0.511.522.533.544.554.94 (Голосів: 8)
З 2010 року ми даруємо незабутні враження від рафтингу нашим туристам. Ми збільшуємо та урізноманітнюємо флот наших плавзасобів, експериментуємо зі смаками на польовій кухні, покращуємо командотворчі ігри, безупинно вдосконалюємо навики проходження складних порогів, повторюємо техніки надання домедичної допомоги.
.
Усі без виключення наші гіди пройшли курси рафтинг-гідів ГО "Всеукраїнська Федерація Рафтингу" та 16-годинний курс з надання першої допомоги ГО "Товариство Червоного Хреста України", про що свідчать сертифікати міжнародного зразка.
. .
Безпосередній керівник проекту - Юрій Трегубенко. З березня 2016 року - президент Всеукраїнської Федерації Рафтингу. За освітами перекладач та менеджер, за покликанням - рафтер та нашаманювач води. З червня 2016 року сертифікований тріп-лідер та рафтинг гід клас 3 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Організатор та координатор закордонних рафтинг-турів у Румунію, Грузію та інші країни. Також часто навчає рафтинг гідів на Черемоші, Свічі, Мізунці, Опорі, Стрию.
.
.
Віталій Шмідт - холоднокровний та небагатослівний професіонал бурхливої води. Неперевершений майстер складання ватри заввишки 6 метрів. Дуже активно допомагає усім членам команди з вічною проблемою втоплених на рафтингу телефонів - він їх класно ремонтує))). З жовтня 2020 сертифікований рафтинг-гід клас 3 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Організатор та тріп-лідер рафтинг заходів на Опорі, Стрию, Дністрі, Черемоші.
.
.
Оля Пукало - гарячокровна та багатослівна професіоналка бурхливої води. Важка артилерія команди в організації багатолюдних корпоративних та туристичних заходів. З жовтня 2020 сертифікована рафтинг-гідеса клас 3 Міжнародною Федерацією Рафтингу.  З 2018 року пройшла з Центром Рафтингу від Західного Бугу до Ріки і Тиси, від сходження на Говерлу до спуску на мотузці по Манявському водоспаду. Зустріти можна під час рафтинг турів по Опору, Стрию, Черемошу, Мізунці.
.
.
Назар Дзюбан - пішохідний турист, закоханий у воду. У команді з 2016 року, успішно опанував усі типи плавзасобів, наметів, тентів, бусів та автомобілів. Як показує досвід, у будь-якій аварійній ситуації першим біжить з "морквою" на допомогу). З жовтня 2020 сертифікований рафтинг-гід клас 2 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Основний маршрут катання - Опір, Стрий, Дністер, Тиса, Черемош, Мізунка.
.
.
Таня Говорко - фото/відео/SMM професіонал, яка підсилює спогади неймовірно яскраво емоційними фотографіями з неочікуваних ракурсів). Якщо ви бачите переповнену нашу стрічку сторіз - будьте певні, Таня віртуозно висвітлює наш захід з води або суші. Таня знає історію усіх цікавих місць навколо нашого кемпу і супроводжує групи в ролі екскурсовода. А  ще вміло махає веслом на нескладних річках: Дністер, Случ, Тиса, Стрий!
.
.
Віталій Комбель - керівник однієї з шкіл та поціновувач бурхливої води і карате. Саме тому на судні під його управлінням дисципліна  показова. Незважаючи на невелику свою вагу, вміло використовує момент сили та інерцію судна для віртуозного проходження порогів. Дуже любить сап-бордінг, тому іноді на Опорі проходить пороги стоячи на байдарці. Також неперевершено вправно орудує сокирою в таборі - може швидко витесати з дерева від штиря для розкладних столів до фігурки рафтера! Зустріти можна на багатолюдних рафтинг заходах.
.
.
Олег Пастернак - медбрат на швидкій та гід на байдарці у вільний від швидкої час. Саме Олег нас навчив робити внутрішньовенні ін'єкції, підключати системи та ставити "метелики". Підтримує гідів у постійній бойовій готовності до надання домедичної допомоги, періодично видаючи себе за утопленика, пораненого або потерпілого з анафілактичним шоком. Саме тому іноді гіди усамітнюються з Олегом і аптечкою в кущах))).