Хто ми

0.511.522.533.544.554.92 (Голосів: 6)
Знайомтеся з інструкторами та гідами. Ми всі тісно пов’язані зі спортом: рафтингом, водним туризмом, пішохідним туризмом чи спелеологією. Основна робота наших кухарів – це провідні ресторації Львова.
 
Усі без виключення інструктори пройшли курси рафтинг-гідів ГО “Всеукраїнська Федерація Рафтингу” та 10-годинний курс з надання першої допомоги ГО “Товариство Червоного Хреста України”, про що свідчать сертифікати міжнародного зразка.
 
Безпосередній керівник проекту – Юра Трегубенко. З березня 2016 року – президент Всеукраїнської Федерації Рафтингу. За освітами перекладач та менеджер, за покликанням – рафтер та нашаманювач води. З червня 2016р. сертифікований тріп-лідер та рафтинг гід клас3 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Зустріти можна на корпоративах та найцікавіших річках: Чорний Черемош, Південний Буг.
 
Сашко Балема – представник Федерації Рафтингу в Хмельницькій області, КМС з “Водного туризму”, численний призер байдарочних та катамаранних перегонів. З червня сертифікований рафтинг-гід клас2 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Організатор та куратор заходів на Опорі, Стрию, Дністрі, Черемоші.
 
 
Карабін (Богдан Змий) – важка артилерія команди в організації корпоративних та туристичних заходів. Майстер спорту з водного туризму, представник Федерації Рафтингу у Закарпатській області. З 2012 року пройшов з Центром Рафтингу від Західного Бугу до Ріки і Тиси, від сходження на Говерлу до спуску на мотузці по Манявському водоспаду. Зустріти можна в гаражі у Червонограді з електродами в руках, маскою зварювальника на чолі та підшипниками під дупою)
 
Діма Кобзаренко – лижник, закоханий у воду. З червня 2016 сертифікований рафтинг-гід клас 2 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Основний маршрут катання – Південний Буг, Мигія. Улюблений – Чорний Черемош, на катамарані.
 
Міша Тараканов, сертифікований рафтинг-гід клас 2 Міжнародною Федерацією Рафтингу. Зустріти можна на тюнінгованому Фольксвагені транспортері яскраво-помаранчевого кольору на Південному Бузі).