Одноденне сходження на Говерлу

0.511.522.533.544.554.88 (Голосів: 4)

 

корпоративне сходження на говерлуГоверла - найвища точка України. Підкорення гори - це символічний корпоративний захід, який можна класно поєднати з квестом та нашою польовою кухнею.

Починаючи з другої половини квітня, коли сонце тільки починає топити сніг на Чорногорі, ми організовуємо одноденні виїзди зі Львова, Івано-Франківська і Тернополя одноденні виїзди до Говерли. Ми ніколи не обмежуємося банальним сходженням, а організовуємо захоплюючий квест для команд з 10-15 чоловік по маршруту підйому. Квест на Говерлі виглядає наступним чином: команди шукають сховані артефакти в місцях, заздалегідь промаркованих кольоровим скотем. Перемагає команда, яка:

  1. знайшла найбільшу кількість артефактів
  2. найшвидше підкорила Говерлу
  3. максимальний від початкового склад

На вершині Говерли ми нагороджуємо переможців пляшкою шампанського. За побажанням замовника, можемо додати будь-який приз. 

Перед сходженням ми пропонуємо підкріпитися мисливськими сосисками, посмаженими в спирті, солодким і чаєм. Після сходження на вас чекатиме козацький куліш з овочами та чаєм.

Забороняється сходження на Говерлу за умови грози та лавинної небезпеки. Усі наші гіди мають сертифікати першої домедичної допомоги (мін. 12 год.), мають радіостанції для зв'язку між собою та базовим табором, несуть групуву аптечку. Перед сходженням група обов'язково проходить інструктаж по техніці безпеки та умовам квесту. 

 

Тривалість заходу: 6:30-22:30

Загальна довжина маршруту: до 10 км пішки

Умови участі: діти від 6 років, наявність взуття з твердою підошвою

Вартість участі: від 550 грн/ос: трансфер, страхування, робота гідів (1 на 15-20 чол.), гарячий обід та вечеря, базовий табір, групова аптечка, вхідний квиток у КБЗ.

Меню: мисливські сосиски, хліб, кетчуп, козацький куліш, чай

Додаткові послуги: ватра, квест на маршруті сходження, солодке, глінтвейн, грибна юшка.