Одноденна Парашка, 1268

0.511.522.533.544.553.86 (Голосів: 7)

 

сходження парашкаОдноденний похід на Парашку - чудовий економ-варіант активного вихідного дня як для сімей з дітьми, так і для корпоративних замовників. Основна перевага Парашки - географічна близькість до Львова та зручна транспортна розв'язка в Сколе, де починається маршрут сходження.

Підйом на Парашку не є складним, основний набір висоти відбувається відразу після старту до виходу на хребет Парашки - до 500 метрів в висоту протягом 2х км. Решту 8 км долати дуже легко, по хребту не має сильного набору висоти, а навкруги відкриваються чудесні краєвиди. І, звичайно ж, основна ціль, гора Парашка, манить до себе і додає сил.

вечеря після сходження на парашкуНе доходячи до вершини, ми практикуємо впевнений півгодинний привал з обідом та гарячим чаєм. Зазвичай меню просте і смачне - мисливські сосиски, смажені в спирті з кетчупом та хлібом. Залітає на "УРА"). Вже внизу, після повернення у "базовий табір" та перевдягання у тепле та сухе, на групу чекає смачна вечеря та височенна карпатська ватра.

 

карпатська ватраТривалість заходу: 8:00-21:00

Довжина маршруту: до 20 км

Умови участі: діти від 6 років, наявність взуття з твердою підошвою

Вартість участі: від 250 грн/ос: трансфер, страхування, робота гідів (1 на 15-20 чол.), гарячий обід та вечеря, базовий табір, групова аптечка

Меню: мисливські сосиски, хліб, кетчуп, козацький куліш, чай

Додаткові послуги: ватра, квест на маршруті сходження, освітлення табору, глінтвейн, грибна юшка, жива музика, феєрверк, тощо.