Славське поселення іглу

0.511.522.533.544.554.33 (Голосів: 3)

В 2012 році ми вперше в Україні збудували Говерлянське поселення іглу під Ворохтою, чим неабияк зацікавили туристів. Відтепер щороку ми у різних куточках українських Карпат будуємо декілька іглу зі снігу. Формат кожного поселення різний - від іглу-готелю до айс бару та іглу-ресторану.

 

Саме льдовий ресторан стане фішкою цьогорічного поселення іглу в Славському! Неподалік відпочинкового комплексу Перлина Карпат розміститься три іглу-бари, де можна скуштувати смачнющу грибну зупу, гриль з червоної риби (щойно виловленої корінними ескімосами), а запити традиційним карпатським глінтвейном чи ніжною медовухою.

 

В сезоні 2013/2014 року поруч з іглу пролягає траса для собачих упряжок (традиційний ескімоський транспорт) та для бананоцикла. На деревах у лісі хнаходиться шнуровий парк, проходження якого зігріє найбезнадійнішого мерзлюка чи мерзлючку! Поруч також знаходиться партнерська база відпочинку, Перлина Карпат, де завжди можна комфортно відіспатись та пропріти у сауні)

 

Славське поселення іглу в Карпатах може складається з 3х великих іглу (3,2 м у висоту, 4,5 м в діаметрі), в кожному з яких знаходяться 2 столи з лавками для одночасного перебування 16 людей. Кожне іглу освітлюється світлодіодною лампою, підлога вистелина соломою.