Зимовий корпоратив у Карпатах

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 2)

 

упряжка хаски

Пропонуємо дво та триденні корпоративні програми для груп від 16 чоловік. Програма зимового корпоративу починається з зустрічі учасників на залізничному вокзалі в Славському о 6:30, 7:30 та 9:30.

 

Відразу на місцевому етно-таксі (ГАЗ-66) групу їде з вітерцем у готель "Перлина Карпат", де проходить поселення та сніданок. Після сніданку ми їдемо бусом у Сколе, на водоспад Кам'янка та в печеру Ключ. З собою інструктори беруть 12-літровий термос заспокійливого - глінтвейн. Перевдягання, спуск, обстеження печери та вихід - це займе не більше 2х годин. Далі фотосесія на водоспаді та повернення в готель, адже в іглу вже чекає смачнюща грибна зупа та укліш!

 

Після ситного обіду на групу чекає сніжний драйв: покатушки на собачих упряжках та бананоцикл (банан, прив'язаний до снігохода).

 

Добряче накатавшись, з першою зіркою святкування переноситься в сауну, де після активного снігового дня група ділиться враженнями.

 

Довго попаритися не вдасться, адже запах смаженого на вертелі барана пробудить вовчий голод навіть у самого ситого учасника групи! Справжня гуцульська кухня, величезна ватра, національні танці та місцевий музичний колектив у поєднанні з козацькою медовухою остаточно знесуть дах.

 

... Зранку рано вставати немає потреби. Комфортний сніданок о 10й, легка прогулянка-квест на свіжому повітрі, шнуровий парк з тиром та тлінтвейном.. Обід знову в іглу, чергова смачна страва з ароматом вогнища і медовухою.

 

Після обіду поволі ліпимо корпоративного сніговика та поступово збираємо чемодани додому. Знову автентичне місцеве таксі, у яке не хочеться сідати, бо душа прагне продовження..