Зимовий економ-корпоратив у Львові

0.511.522.533.544.555.00 (Голосів: 2)

Якщо є бажання весело та активно провести корпоративний тімбілдінг, але час та бюджет не дозволяє вирватися в Карпати, - гори йдуть до Львова!!!

Корпоративний квест починається у Львові в кінці вулиці Личаківської, керуючись GPS навігатором, кожна команда рухається лісом у сторону Винників, по дорозі відмічаючись у контрольних точках. Для вдалого проходження цього етапу команда мусить згуртуватися та уважно шукати артефакти.

Дійшовши до фінішної точки, команди обідають у теплому шатрі. Меню узгоджується, але, зазвичай, ми пропонуємо грибну юшку та справжній козацький куліш. Для зігріву учасники заправляються гарячим глінтейном.

Після смачного обіду команди продовжують квест, але вже не пішохідний, а шнуровий та скелелазний. Долаючи етапи шнурового парку, команди змагаються не тільки в швидкості, а й у кмітливості, адже для правильного проходження шнурових етапів потрібно побудувати елементарну стратегію.

Вже після закінчення змагань ми пропонуємо продовжити "зігрівання" в нашому теплому шатрі. Додатково можемо запропонувати великий індіанський вігвам, де можна душевно посидіти навколо вогню та покурити Люльку Миру!


Вартість організації одноденного заходу, задлежно від наповнення та кількості учасників, коливається від 150 до 350 грн/особи!