Корпоративний сплав по Дністру

0.511.522.533.544.554.83 (Голосів: 3)

пивомашина на сплавіКорпоративний сплав по Дністру - це командотворча мандрівка в унікальному Дністровському каньйоні. Смачна їжа, джерельна вода, неповторні краєвиди - це все гуртує колектив. Програми корпоративного сплаву по Дністру бувають одноденні, біля Львова, дво- та триденні, в каньйоні на межі Івано-Франківської та Тернопільської областей. Ми завжди облаштовуємо зручний табір: намети, тенти, столи і навіть генератор з пивомашиною для частування бочковим пивом! 

Зазвичай, ми організовуємо 4х-разове харчування: канапки з чаєм зранку, мисливські сосиски в спирті на обід, борщ з пампухами на відвечірок та шашлик на вечерю. Усе спорядження та речі туристів подорожують бусом супроводу, ми ніколи не вантажимо їх горою на катамаран.

дністровський каньйонДодатково можна організувати квест під час корпоративного сплаву по Дністру, активності після сплаву та підібрати меню на будь-який смак. Також для неймовірної фотосесії ми прогулюємося на вершину каньйону - аби побачити Дністровський каньйон згори та наклацати безліч групових світлин.