Літній одноденний корпоратив

0.511.522.533.544.554.83 (Голосів: 3)

одноденний корпоративний сплав по дніструЗгуртувати робочий колектив - це чи не найважливіше завдання сучасного кадровика. Саме на літо припадає найбільша кількість корпоративних замовлень, коли сонце пече і хочеться влаштувати не просто пікнік на природі, а зробити це максимально цікаво, в міру активно та з користю для компанії.

 

Чудовий варіант для такого відпочинку - це одноденний корпоративний сплав по Дністру з квестом і шнуровим парком, адже всього за 30 кілометрів від Львова протікає річка Дністер.

 

мотузковий тібілдінгЗазвичай, для одноденних заходів ми організовуємо дуже насичену активну програму, яка включає триразове харчування.

 

Активності на воді: сплав по Дністру, квест з пошуку артефактів на берегах, тарзанки, спуск по мотузці з мосту на катамаран.
Активності на березі: квест, командоутворюючі вправи, тир з пнематичними рушницями, мотузковий парк, ватра.
Харчування: снековий сніданок (канапки з овочами та безалкогольними напоями), гарячий обід (козацький куліш з овочами та слабоалкогольними напоями), гала-вечеря (грибна юшка чи борш, гриль-меню з рисовим гарніром, медовуха, фрукти, овочі)

 

тир на корпоративі Для максимального комфорту, харчування можна організувати у шатрах. Також на всіх корпоративних сплавах по Дністру ми здійснюємо фото/відео зйомку екшн-камерами GoPro 3BE+, аби тімбілдінг став не тільки корисним, а й пам'ятним.