Дводенний рафтинг по Свічі та Мізунці

0.511.522.533.544.55Рейтинг: 5.00 (Голосів: 1)

Щороку навесні Центр Рафтингу “ловить” високу воду в річках Свіча та Мізунка. Зазвичай, це березень, коли сніговий покрив карпатських Горган тане та наповнює бірюзовою водою Мізунський водоспад. Вже в квітні вода знову падає, а Центр Рафтингу катає Чорний Черемош.

Свіча дарує найкращі пороги з Мислівки (де, зазвичай ми селимося) до Вигоди. Саме тут ми катаємо перший день: знайомимося з плавзасобами, колегами по веслу та командами інструктора. Потрібно бути готовим на другий день до проходження бурхливого Мізунського водоспаду (клас складності від 3+ до 4). Через високий клас складності, новачки до сплаву на Мізунці не допускаються, тільки лиш після попередньої каталки по Свічі. Ми рекомендуємо використовувати неопренові гідрокостюми для захисту від холодної води.

Тривалість заходу: 8:00-19:00 +1 доба

Довжина маршруту: до 40 км/2 дні

Умови участі: діти від 14 років, наявність одягу для перевдягання

Вартість участі: від 1350 грн/ос: два дні рафтингу, гідрокостюм, супровід, страхування, робота гідів, трьохразове харчування, трансфер готель-сплав-готель, групова аптечка

Меню: мисливські сосиски, хліб, кетчуп, козацький куліш, чай, борщ з пампухами, паста з соусом болоньєз, банош з бринзою, яєшня, гречка з м’ясом.

Додаткові послуги: трансфер (250), квест на маршруті, шашлик, глінтвейн, грибна юшка, жива музика, феєрверк, тощо.